Bilişim 17 OCAK 2012 / 12:59

Türk Telekom TTNET’e rakip (mi?) oluyor

Türk Telekom 6 yıl sonra yeniden internet satıyor

Türk Telekom, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup internet hizmetinden faydalanmayan müşterilerini hedef aldığı Lokum projesini tanıttı. Projeyle birlikte sabit hat devi 6 yıl aradan sonra perakende internet hizmeti sunmaya başladı.

Türk Telekom tarafından ev ve iş telefonu kullanıcılarına sunulan tadımlık internet hizmeti Lokum, Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt, Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ve Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer’in katılımıyla gerçekleşen bir toplantıda tanıtıldı.

Lokum ile internet bağlantısı hazır hale getiriliyor

Lokum, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup da internet hizmetinden yararlanmayanların faydalanabileceği bir hizmet. Hizmetten faydalanmak isteyenlerin telefon hatları ücretsiz olarak internet bağlantısına hazır hale getiriliyor.

İnternete girmek için gereken tak çalıştır kablosuz modem ücretsiz olarak temin ediliyor. Kullanıcılar herhangi bir taahhüt, sözleşme ya da ücret talep edilmeden internet hizmetinden faydalanmaya hazır hale getiriliyor.İhtiyaç duyduğunda internet hizmeti satın almak isteyenler saatlik 1 lira ve günlük 2 lira fiyatla 1 Mbps hız ile internetten faydalanabiliyor. Kullanılan kadar ücret müşterinin telefon faturasına yansıtılıyor.

Toplantıda konuşan Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt, “Lokum adını verdiğimiz yeni hizmetimizle 6 yıl aradan sonra perakende internet pazarına kuvvetli bir giriş yapıyoruz” dedi.

Bu konuyla ilgili tüm detaylar ve özel röportajlar önümüzdeki günlerde bu sayfalarda yer alacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun