Bilişim 15 ARALIK 2015 / 16:38

Türk Telekom şirket liderlerini bir araya getirdi

Türk Telekom Grubu, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin üst düzey yöneticilerini İstanbul’da gerçekleştirdiği ‘İşinin Liderleri Zirvesi’ ile bir araya getirdi.

Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Türk Telekom Grubu Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca, “81 ile uzanan güçlü altyapımız ve servislerimiz ile Türkiye’nin en büyük, en gelişmiş ve en yaygın iletişim ağına sahibiz. 2005’ten bu yılın sonuna kadar gerçekleştirdiğimiz yatırım toplam 20 milyar TL’ye ulaşacak. Yatırımlarımızla ekonomiye güç katan bir ekosistem yarattık. Yeni dönemde dünyanın sayılı entegre telekomünikasyon şirketlerinden biri haline geldik. Bu entegre yapıyı;  müşterimizi odağımıza, merkezimize alarak kurduk. Artık mobilden sese, internetten veri merkezi hizmetlerine kadar şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunuyoruz. Şirketler, Türk Telekom teknolojisiyle tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor ve işletme risklerini azaltıyor” dedi.
 
Türk Telekom Grubu’nun, 175 yıldır bu topraklarda hizmet verdiğinin altını çizen Akarca,  “Ülkemizin dinamiklerini, esnafımızın, büyük işletmelerimizin ihtiyaçlarını iyi biliyoruz. Capital 500, Fortune 500 gibi listelerde yer alan Türkiye’nin ilk 500 büyük şirketinin tamamı bizimle çalışıyor. Otomotiv sektörünün tamamı ve finans sektörü Türk Telekom Grubu’nu tercih ediyor. Kısacası küçük esnaftan dev holdinglere kadar farklı ölçeklerdeki iş yerlerinin tüm iletişim ihtiyaçlarına teknoloji danışmanı olarak çözüm sunuyoruz” diye konuştu.
 
“Türk Telekom teknolojisi ile dönüşen şirketler bölgenin lideri olacak”
 
Türk Telekom Grubu olarak Türkiye’nin dev markalarına, global rekabet ortamında onları daha da ileriye taşıyacak hizmetler sunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Akarca, “Türkiye’nin 81 ilini kuşatan toplam 206 bin kilometrelik fiber altyapımız var. Türk Telekom Grubu olarak Türkiye’nin iletişim omurgasını oluşturuyoruz. 4.5G ile başlayacak yeni dönemde şirketlere büyük fırsatlar sunacağız. Teknolojiyle güçlenen lider şirketlerin, Türkiye’yi geleceğe taşıyacağına inanıyoruz” dedi.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun