Bilişim 04 EYLÜL 2012 / 16:01

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz oldu!

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz oldu!

Türk Telekom'un grup şirketlerinden TTNET'in başında bulunan Tahsin Yılmaz, Gökhan Bozkurt'un yerine atandı. Bozkurt'a özel danışmanlık görevi verildi.Türk Telekom'dan KAP'a gönderilen açıklamada, "Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürüten K. Gökhan Bozkurt, 4 Eylül 2012 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Başkanı Özel Danışmanı olarak atandı" ifadesine yer verildi.

Açıklamanın devamında, "2008 yılından bu yana Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürüten Tahsin Yılmaz, 4 Eylül 2012 tarihi itibariyle Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğüne getirildi" denildi.

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri, yeni görevlendirmelere ilişkin olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Tahsin Yılmaz'ın grubumuz şirketlerinden TTNET'te bugüne kadar gösterdiği başarılı çalışmaları Türk Telekom'da devam ettireceğine inancım tamdır. Değişerek ve büyüyerek sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle dünya standartlarında hizmet veren bir telekomünikasyon şirketi haline gelen Türk Telekom, yeni yönetimiyle müşterilerine ve diğer tüm paydaşlarına katma değerli hizmetler sunmaya devam edecektir. Dinamik ve etkili çalışmalarına odaklanacak olan Türk Telekom güçlü ve sürdürülebilir büyüme hedefine bağlı kalacaktır. Liderliği süresince Türk Telekom'un büyümesine değerli katkılar sağlayan K.Gökhan Bozkurt'a teşekkür ediyorum; kendisi Özel Danışmanım olarak görevine devam edecek ve Türkiye'de ticari faaliyetlerimizde nasıl büyüme elde edeceğimiz ve gelecek dönem stratejimizle alakalı yeni yön ve vizyonumuzu belirleme konularında bana yakinen yardımcı olacaktır."

Tahsin Yılmaz'ı tanıyalım

Türk Telekomünikasyon A.Ş.'nin yeni Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2008 yılından bu yana TTNET A.Ş. Genel Müdürlük görevini yürütüyordu. Kabataş Erkek Lisesi ve ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunu olan ve iş hayatına 1989 yılında PTT'de başlayan Yılmaz, 1994 yılından 2004 yılına kadar farklı GSM operatörlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. 2004 yılında Nokia bünyesine katılan Tahsin Yılmaz, yurtdışı mobil ve sabit şebekeler alanında üst düzey yöneticilik yaptı. 1968 doğumlu olan Tahsin Yılmaz, evli ve 3 çocuk babasıdır.
YORUMLAR
ALİ KURT 01 NİSAN 2013 / 08:54 0 0
Allah rızası için şu fiber e geçme muhabbeti ile NİĞDE telekom internet hız olayı ve iniş çıkışlar yaşamakta bu sorunu da fibere geçeceğiz sözleri ile savunmaktalar . Bu hatlar önceden de vardı sorun yoktu bir yıldır bir yol tutmuşlar fibere geçme sözüyle işler aksıyor .Ben ve internet cafe işleten arkadaşler olarak bu konu ile ilgilenmenizi dilerim. Teşekkür Ederim
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun