Bilişim 24 MAYIS 2011 / 14:29

TTNET Simav'a internet erişim merkezi kuracak, bölgede internet 1 ay bedava olacak

19 Mayıs 2011 tarihinde meydana gelen Kütahya Simav Depremi’nin ardından TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, depremzede bölge halkının iletişim ihtiyaçlarını karşılamaları ve internetsiz kalmamaları için Simav’a, iki uzmanın görev alacağı bir TTNET İnternet Erişim Merkezi kuracaklarını açıkladı. Bunun yanısıra Simav’daki TTNET kullanıcılarına Haziran ayı boyunca TTNET ADSL hizmeti ücretsiz olarak sunulacak.

Pek çok ilde etkisi hissedilen 19 Mayıs 2011 Kütahya – Simav Depremi’nin ardından bölgeyi ziyaret eden TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Simav’daki TTNET abonelerine Haziran ayı boyunca ücretsiz internet kullanma imkanı sunacaklarını açıkladı. TTNET, 20 Mayıs ve öncesinde TTNET ADSL abonesi olan depremzedelere Haziran ayında İnternet Paket ücretlerinde yüzde 100 indirim yapacak, yani Haziran ayında TTNET ADSL internet hizmeti ücretsiz olacak. Kota aşım ücretleri ve Katma Değerli Servisler gibi diğer ücretler ise bu uygulamanın dışında kalacak.TTNET olarak depremzedelerin yanında olduklarını ifade eden Yılmaz “TTNET olarak, bilgi toplumuna dönüşmekte olan Türkiye’nin doğal afetler sonrasında da internetsiz kalmaması için gereken önlemlerimizi alıyoruz. Simavlı vatandaşlarımıza TTNET ADSL hizmetini Haziran ayı boyunca ücretsiz sunacağız. Ayrıca, bölgeye hemen bir TTNET İnternet Erişim Merkezi kuruyoruz. İki uzmanımızın görev alacağı TTNET İnternet Erişim Merkezindeki bilgisayarlar ve interneti de ücretsiz olarak kullanacak olan vatandaşlarımız internet ve çevrimiçi iletişim ihtiyaçlarını kolayla karşılayabilecekler” dedi.

Konuyla ilgili detaylı bilgiyi TTNET'in çağrı merkezi hattı olan 444 0 375'ten edinmek mümkün.

Kütahya Simav’da 5.9 şiddetindeki depremin ardından Kütahyalı birçok aile evine giremiyor. Valilikten yapılan açıklamaya göre bölgede 859 bina oturulamaz hale geldi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun