Bilişim 29 AĞUSTOS 2014 / 13:59

TTNET öğrenciler için yeni projesini hayata geçirdi

TTNET, yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde velilere ve öğrencilere destek olmak için “Okula Dönüş” projesini başlattı. “Okula Dönüş” projesi kapsamında, ttnetleokulyolunda.com sitesini de hayata geçiren TTNET, sitede çantadan giysi ve ayakkabıya, teknolojiden kırtasiyeye indirimli alışveriş imkanı sunarken, uzman psikolog videoları ve ihtiyaç listesi gibi bölümleriyle de ailelere eğitim öğretim dönemi boyunca yararlanabilecekleri bir platform oluşturuyor.“Okula Dönüş” projesinin tanıtım toplantısında bir konuşma yapan TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, “TTNET olarak, öncelikle müşterimizin ihtiyaç ve taleplerini anlayarak; hatta onların beklentilerinin bir adım önüne geçerek, hayatlarına değer katma hedefiyle çalışıyoruz” dedi.
“Okula Dönüş” projesi hakkında bilgi veren Başar sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin lider internet şirketi olarak okula dönüş döneminde müşterilerimize nasıl yararlı olabileceğimiz konusuna çalıştık. Yaptığımız pazar araştırmasının sonuçlarına paralel olarak, geniş kapsamlı ve zengin içerikli ‘Okula Dönüş’ projemiz ile sadece bir günü değil bir dönemi sahiplendik. TTNET olarak okula dönüş döneminde tüm öğrenci ve velilerin yanında olmayı hedefliyoruz. Her yıl düzenli olarak velilerimize hayatlarını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

 Yeni müşteriye 2 ay ücretsiz hiper hızlı internet, 6 ay hediye Vitamin

Yeni müşteriler, 24 ay TTNET’ten hizmet alma sözü verdiklerinde, hiper hızlı Fibernet Limitsiz ve Ultranet Limitsiz paketlerini, ilk 2 ay bedava kullanacak. Devam eden 22 ay boyunca, Fiber Limitsiz pakete 73 TL yerine 49.90 TL, Ultranet Limitsiz pakete de 69 TL yerine 49,90 TL’den oluşan indirimli ve sabit fiyat ödeyecek. Ayrıca, yeni müşteriler zengin içerikli interaktif eğitim programı Vitamin paketinden 6 ay ücretsiz yararlanacak.

Süper Limitsiz paket, yüksek hız kullanımını 50 TL’lik hediye çeki ile birlikte sunuyor

TTNET müşterileri 16 Mbps’ye kadar hızlı Süper Limitsiz pakete, 24 ay boyunca ayda 59,90 TL sabit fiyatla sahip olabilecek. Üstelik yüksek hız kullanım rahatlığıyla müşterilerimiz özgürce kullanım yapıp, ttnetleokulyolunda.com sitesinde okul alışverişleri için 50 TL’lik hediye çekinden faydalanabileceklerdir. Bu dönemde ayrıca Vitamin hizmeti ilk 6 ay ücretsiz, sonraki 6 ay boyunca aylık 8,9 TL’ye sunulacak.

 Mevcut müşteriye 24 ay taksitli bilgisayar ve yazıcı

Mevcut müşteriler 24 ay taksitle alabilecekleri dizüstü bilgisayar ve yazıcı ile de çocuklarının eğitimine destek olacak. Ayda 79,9 TL’ye 24 ay taksitle sunulan dizüstü bilgisayar ve ayda 6 TL’ye 24 ay taksitle sunulan yazıcı da öğrencilerin okul hayatını kolaylaştıracak.

Türkiye’nin dört bir yanındaki TTNET müşterileri, okula dönüş döneminde kırtasiyeden giyime, teknolojiden ayakkabıya ve okul çantasına kadar her türlü okul ihtiyacını, zahmetsizce ve uygun fiyatla, Eylül ayının ilk haftasında açılacak www.ttnetleokulyolunda.com sitesinden alabilecek. TTNET’liler alışveriş dışında ihtiyaç duyabilecekleri pek çok bilgiye de bu platformdan ulaşabilecek.

 
ETİKETLER : ttnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun