Bilişim 20 KASIM 2014 / 14:10

TTNET Hiper Hız Kulübü ile ABD’ye gitme şansı

TTNET, bireysel hiper ve fiber internet müşterilerini bir araya getirdiği Hız Kulübü üyelerine ilk sürprizini açıklıyor. Çekilişle belirlenecek 2 TTNET müşterisi, ABD’de yeryüzünün en hızlısı kabul edilen kısa mesafeli sürat yarışı arabası Dragster’i izlemenin heyecanını yaşayacak.TTNET’in bireysel fiber ve hiper internet müşterilerini bir araya getirdiği “TTNET Hız Kulübü”, sürprizlerle dolu faaliyetlerine hızla başlıyor. TTNET, Hiper Hız Kulübü üyeleri arasında yapacağı çekilişle belirleyeceği 2 TTNET müşterisini ABD’ye götürerek unutulmaz bir deneyim olan “Dragster” heyecanı yaşatacak. Talihliler ve yanlarında getirecekleri birer misafiri, ABD’nin Las Vegas kentinde 5 gün geçirecek.

Talihli TTNET müşterileri, 18 Şubat - 22 Şubat 2015 tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas kentinde, Drag yarışlarının efsane isimlerinden Doug Foley tarafından kurulan deneyim merkezini ziyaret edecek. 2 talihli, hızlı bir tanıtım gösterisinin ardından özel güvenlik önlemleri altında, yeryüzünün en hızlı “canavarları” olarak tanımlanan kısa mesafeli sürat yarışı arabası Dragster araçlarını deneme fırsatını bulacak. 1000 beygir gücünde olan ve 400 metreye 6,5 saniyede ulaşabilen Dragster araçları saatte 320 km hıza kadar çıkabiliyor.

Bu heyecanı yaşamak isteyen TTNET Hiper Hız Kulübü üyelerinin, 19 Aralık 2014 tarihine kadar www.ttnet.com.tr/hiperhizkulubu adresindeki katılım formunu doldurarak başvuruda bulunmaları yeterli olacak. Her üye çekilişe sadece bir kez başvurma hakkına sahip olacak.
ETİKETLER : ttnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun