Bilişim 28 HAZİRAN 2011 / 16:39

Trend Micro, HP AllianceOne Programına katıldı

Trend Micro, Trend Micro Deep Security yazılımının, AllianceOne iş ortaklığı programının bir parçası olan HP Bulut İşletim Ortamı (CLOE) tarafından onaylandığını duyurdu.İş ortaklarına otomatik, güvenli, kendilerinin erişebildiği sanal makineler sağlayan CLOE, ayrıca iş ortaklarının tüm platform ve yapılandırmalarda yer alan uygulamaların denemesi, yanlışların ayıklanması, onaylaması ve ayarlamasına olanak tanıyor. Bu sayede sanallaştırılmış ortamlarda kullanılan çözümler konusunda müşterilerin riski azaltılıyor.

Trend Micro İş Ortaklığı Stratejileri Başkan Yardımcısı Wael Mohamed, “Kurumlar agresif bir şekilde bulut bilişime ilgi gösteriyor ve akılların ilk sırasında güvenlik geliyor. HP AllianceOne Programı’na katılmayı Trend Micro’nun bulut tabanlı güvenlik avantajlarını genişletmenin bir başka yolu olarak görüyoruz” dedi ve ekledi: “HP ile 10 yıllık bir geçmişimiz var ve müşterilerin buluta geçişleri sırasında yapılacak yatırım ve güvenlik çalışmalarının tasarlanması sırasında yakın çalışmamızı sürdüreceğiz.”

Trend Micro Deep Security yazılımı, özellikle sanal ortamlar için tasarlanmış dünyanın ilk anti-malware çözümünü sunuyor. Sanal makinede sıfır ayak izi (zero footprint) ile barınabiliyor. Kullanıcılar artık Trend Micro Deep Security Cloud Map ile sanallaştırılmış ortam ve bulutta sağladığı maliyet tasarrufları, gerekli uyum ihtiyaçları ve kurum çevikliğini tamamen görerek keyfini çıkarıyor.
ETİKETLER : AllianceOne hp trend micro
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun