Bilişim 08 MART 2011 / 15:37

Toshiba yazıcılara akıl dağıtıyor

Toshiba, Preo Printelligence’ı baskı yönetim sistemleri portfolyosuna ekledi.Yeni uygulama kullanıcıların baskı detaylarına kadar en küçük işlemi raporlayarak, baskı yönetimini kontrol altında tutmalarını ve geliştirmelerini sağlıyor.

Toshiba Amerika İş Çözümleri (TABS) işletmelerin sorunsuz olarak son kullanıcı davranışlarını yönebilen, ekonomi yaratırken çevresel etkileri azaltan baskı yönetim yazılımı Preo Printelligence çözümünü tanıttı. Bu yeni çözüm son kullanıcıya işinde yardım ederken, çalışanın verimliliğini düşürmeden baskı alışkanlıklarını hatasız yönetebilmeyi, tasarruf etmeyi ve çevreye duyarlı olmayı sağlıyor.Yazılım kurulduktan sonra ortamdaki her türden kullanımı tespit etmeye başlıyor. Diğer baskı yönetim yazılımları makinelerin yönetimine odaklanmışken, Preo Printelligence toplanan kullanıcı bilgileri ışığında belli kuralları yapılandırarak kullanıcılara nereden ve nasıl baskı almaları gerektiğini tavsiye ediyor ve son kullanıcıların davranışlarını geliştiriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun