Bilişim 15 OCAK 2014 / 09:15

TNB KEP bayilik veriyor

TNB KEP bayi organizasyonunu kuruyor.Ankara Merkez ve İstanbul Ofisi bulunan TNB KEP, 2014 yılında Türkiye genelinde bayilik vermeye hazırlanıyor.
Üç büyük şehir İstanbul, İzmir, Ankara dışında öncelikli illeri Adana, Antalya, Balıkesir Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya ve Samsun olarak belirleyen TNB KEP , Trabzon’dan Mardin’e Aydın’dan Van’a kadar genişleyen ve tüm bölgeleri kapsayan bir bayilik planlaması yapıyor.
BTK tarafından KEP Hizmet Sağlayıcı olarak lisanslanan ilk özel kuruluş olan TNB KEP' in Kurumsal ve Kanal Satış Direktörü Duygu Yantaç,  "KEP’in yaygınlaşması gündelik hayatı kolaylaştıracağı gibi birçok alanda yaşanan hatta adli merciilere yansıyan anlaşmazlıkları da ortadan kaldıracak, herkes bize kolaylıkla ulaşabilecek” dedi.KEP çok yeni bir kavram; yolumuz uzun ama hedeflerimiz de bir o kadar büyük” dedi.
“Bayi adayları bize ulaşabilirler”
Anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler için zorunlu hale getirilen Kayıtlı E-Posta (KEP), yasal olarak geçerli elektronik bildirim olarak tanımlanıyor. Türkiye Noterler Birliği Vakfı’nın teknoloji şirketi TNB KEP, bu alanda müşterisine özel sunduğu hizmetlerle noterlerin hukuki bilgi birikimini, regülasyon, mevzuat konularındaki hakimiyeti ile arşivleme konusundaki deneyim ve yetkinliklerini, yüksek teknolojiyle birleştirerek müşterilerine katma değer yaratıyor. E-imzanın yanı sıra sayısal ortamda kimlik doğrulaması için kullanılan mobil imza ile KEP gönderimi sadece TNB KEP tarafından sunuluyor.
KEP’in Türkiye Noterler Birliği Vakfı çatısı altındaki başarı öyküsüne katkı sağlamak isteyen tüm bayi adayları 444 6 537 (444 N KEP)’ten 7 x 24’ten TNB KEP’e ulaşabilirler. KEP bayiliği verilecek ikinci ve üçüncü öncelikli iller arasında; Aydın, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, Malatya, Tekirdağ, Trabzon, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Ordu ve Van yer alıyor.
KEP ile Neler Yapılabilecek?
• Elektronik tebligat alabilecek,
• İlişki içinde olunan bir kişi veya kuruluşa, e-posta yolu ile güvenli ve zaman damgalı yasal bir bildirimde bulunulabilecek,
• Göndereceğiniz e-postanın ne zaman, kim tarafından, kime yollandığı, gönderilen kişinin posta kutusuna hangi tarih ve saatte ulaştığı, alıcı tarafından ne zaman okunduğu belgelenebilecek,
• Göndereceğiniz e-postanın ekli dosyaları ile birlikte içerik bütünlüğü sağlanacak,
• KEP ile göndereceğiniz önemli bir e-posta, gönderdiğiniz kişi veya kuruluş tarafından almadık, bize ulaşmadı, bilgimiz yok gibi gerekçelerle inkar edilemeyecek,
• KEP ile yapacağınız bildirim yasal bir bildirim haline gelecek, uyuşmazlık durumlarında da hukuki bir delile dönüşecek
ETİKETLER : tnb kep
YORUMLAR
Evren Gülyaşar 16 EKİM 2014 / 15:16 0 0
Merhaba Murat Bey,

KEP’in Türkiye Noterler Birliği Vakfı çatısı altındaki başarı öyküsüne katkı sağlamak isteyen tüm bayi adayları 444 6 537 (444 N KEP)’ten 7 x 24’ten TNB KEP’e ulaşabilirler.
MURAT AKIN 13 EKİM 2014 / 09:22 0 0
Merhabalar,Akınset Telekom ltd.şti. olarak bayiilik almak istiyoruz bu konuyla ilgili görüşebileceğimiz bir numara verebilirmisiniz.
arzu 11 MAYIS 2014 / 18:02 0 0
Telefon numaranizi nerden alabilirim
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun