Bilişim 13 NİSAN 2012 / 14:27

TET Proje Pazarı ilkbaharını yaşayacak projeleri arıyor

İMMİB ilkbaharını yaşayacak projeler aranıyor

İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birliği (İMMİB) bünyesindeki TurkishElectroTechnology (TET) Türkiye’nin düzenlediği TET Proje Pazarı için başvurular 30 Nisan'a kadar uzatıldı.TET Proje Pazarı yarışmasında elektrik, elektronik ve bilişim alanında geliştirilen projeler sanayicilerle İhracatın sürdürülebilir kılınmasına, üniversite-sanayi işbirliğinin yaygınlaştırılmasına ve sektörün yüksek katma değerli üretim yapabilmesine destek olmak amacıyla düzenlenen TET Proje Pazarı, Ar-Ge odaklı çalışan tüm gerçek ve tüzel kişilerin ve grupların katılımına açık olarak düzenleniyor.

Birincilik ödülü 50 bin TL

Yarışmaya katılmaya hak kazanan proje sahipleri istedikleri takdirde ödül kategorisinde de değerlendirmeye katılabiliyorlar. Projeler, ödül kurulu tarafından projenin içeriği, inovasyon, projenin uygulanabilirliği ve sürdürülebilirlik kriterlerine göre değerlendirilecek.

Değerlendirme sonucunda birinci 50 bin TL, ikinci 30 bin TL, üçüncü 20 bin TL ile ödüllendirilecek.

Başvuru koşulları ve katılım için tetprojepazari.org adresini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun