Bilişim 11 EKİM 2011 / 15:40

Telehouse, Türkiye'de bulut bilişim hizmetlerini genişletiyor

Telehouse’un bulut bilişim konseptine dayalı yeni hizmeti T-VPS, sanal sunucu servisine ihtiyaç duyan firmalara, aradıkları çözümü yüksek standartta veri merkezi ortamında sunmayı vadediyor.Telehouse Istanbul’un sanallaştırma teknolojilerini kullanarak geliştirdiği T-VPS (VPS=Virtual Private Server=Sanal Özel Sunucu) servisi, firmalara donanım yatırımı yapmadan, dünya standartlarındaki Telehouse Istanbul Veri Merkezi’nde sunucu barındırma hizmeti alma hedefiyle yola çıkıyor.

Bu hizmet sayesinde müşteriler, elektronik ticaret sitelerini, CRM programlarını, e-posta hizmetlerini ve online uygulamalarının tümünü sanal sunucularında tutabiliyor, performanslı ve sürekli erişim alabiliyorlar. Müşterinin ihtiyacına göre esnek olarak tasarlanan T-VPS servisi için, RAM, Harddisk ve erişim hızına ilişkin beklentiler baz alınarak, fiyatlandırma yapılıyor. T-VPS servis bedeli, barındırma, elektrik, kaynak kullanımı ve 7/24 teknik desteği içeriyor.

Hizmetin ayrıntılarına http://www.teknotel.com/tr-TR/servisler/tvps adresinden ulaşmak mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun