Bilişim 11 NİSAN 2012 / 17:12

Telehouse Istanbul BThaber Veri Merkezi Platformu'na sponsor oldu

2012’nin üçüncü platform toplantısı Veri Merkezleri: Networking, Güvenlik Çözümleri ve Bulut Bilişimi Platformu, Telehouse Istanbul'un sponsorluğuyla gerçekleşiyor. 17 Nisan'da Grand Cevahir Otel'de gerçekleşecek platformda Telehouse Istanbul Genel Müdürü Alper Selçuk, “Veri Merkezinde Yerel Ağ Performansı” başlıklı sunumuyla Tupperware başarı öyküsünü katılımcılarla paylaşacak. Ayrıca Selçuk, Platform kapsamında düzenlenen Pazar Tartışıyor Paneli’nde de konuşmacı olarak yer alacak. Telehouse Istanbul yetkilileri gün boyunca etkinlik alanındaki stantlarında katılımcılarla bilgi paylaşımında bulunacak.

Interpromedya tarafından düzenlenen Bthaber Platform Toplantıları, bu yıl farklı konu başlıkları ve zengin içeriğiyle katılımcılarıyla buluşuyor. 2006’dan bu yana yapılan toplantılarda farklı sektörlerdeki iş profesyonelleriyle bilişim dünyası bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor, işlerine artı değer katıyor.

Bu doğrultuda organize edilen Bthaber Veri Merkezleri: Networking, Güvenlik Çözümleri ve Bulut Bilişimi Platform Toplantısı, iş profesyonelleriyle son dönemde önemli bir değişim ve gelişim gösteren veri merkezleri ile ilgili yenilikleri ve güncel deneyimlerin paylaşımını hedefliyor. Toplantıda yeni nesil veri merkezleri, bulut bilişimi ve veri merkezlerinde çevre dostu yaklaşımlar, güvenlik, güvenilirlik konuları ele alınacak.

Veri Merkezi Platformu ile ilgili detaylar ve program bilgilerine bu adresten ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun