Bilişim 16 OCAK 2014 / 14:59

TEB ve Vodafone Türkiye, KOBİ’lere teknolojiyi anlatacak

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Vodafone Türkiye, teknolojiyi KOBİ’lerin günlük işlerinin bir parçası haline getirmek, ekonominin teknoloji ile dönüşümüne destek olmak amacıyla ortak bir projede buluştu. Vodafone Türkiye, yenilenen TEB KOBİ TV üzerinde açılan Teknoloji Çözümler Kanalı’nda KOBİ’lere, teknolojinin en basit haliyle işlerini büyütmelerinin, zamandan ve maliyetten kazanarak verimliliklerini artırmanın yollarını anlatacak.

2006 yılında yayın hayatına başlayan TEB KOBİ TV, bankacılık sektörünün KOBİ’lere yönelik ilk internet televizyonu olma özelliği taşıyor. Yedi yılda 6 binin üzerinde içerikle, 17 milyonu aşan ziyaret, 10 milyon izleyiciye ulaşan TEB KOBİ TV, günlük 20 bin, yıllık 4.5 milyona varan ziyaret sayısına ve 137 binden fazla üyeye sahip. Yenilen TEB KOBİ TV’nin son fonksiyonu ise çoklu kanal yapısı. TEB KOBİ TV üzerinde açılan ilk kanal da Teknoloji Çözümler kanalı. İşbirliği kapsamında Vodafone Teknolojik Çözümler kanalında bilgi ve haber kaynağı olacak ve KOBİ’lere teknolojiyi en yalın ve basit haliyle anlatacak. KOBİ’lerin teknoloji konusunda sorularını iletebilecekleri bir uzman köşesi de bulunuyor. Köşede teknoloji uzmanı Necdet Çalışkan, TEB KOBİ TV üyesi olan herkesin sorusuna yanıt verecek.

Sayısal bağlantılı yaşam yaygınlaşacak

TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, “Vodafone işbirliği TEB KOBİ TV çatısı altında bir marka ile gerçekleştirdiğimiz ilk işbirliğimiz. Bu işbirliği ile amacımız teknolojiyi KOBİ’lerin günlük işlerinin bir parçası haline getirmek, ekonominin teknoloji ile dönüşümüne destek olmak. Vodafone ile olan bu işbirliğimizi önümüzdeki dönemde yine KOBİ’lerimize fayda sağlayacak şekilde genişleterek, farklı alanlara da taşımayı planlıyoruz” dedi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise şunları söyledi:

“Söz konusu platform üzerinden KOBİ’lere akıllı telefonlardan tablete, mobil teknolojilerden internet kullanımına kadar pek çok konuda düzenli ve sürekli bilgiler iletmeyi hedefliyoruz. Vodafone uzmanlarının hazırlayacağı içerikler bu kanalda videolarla sunulacak. Teknolojik Çözümler Kanalı, bir bilgi ve haber kaynağı olarak KOBİ’lere 7/24 hizmet verecek. Bu işbirliği ile sayısal bağlantılı yaşamı KOBİ’ler nezdinde yaygınlaştırarak, iktisadi gelişime ve ekonomik kalkınmaya destek olacağız.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun