Bilişim 15 EYLÜL 2015 / 15:56

Surface 4 mü geliyor…

Microsoft geçtiğimiz günlerde basına 6 Ekim’de düzenleyeceği bir toplantı için davet gönderdi. “Windows 10 cihazlarla ilgili yenilikleri sizlerle paylaşacağız” notuyla gelen davetiye birçok basın mensubu tarafından yeni Surface cihazların çıkacağı şeklinde yorumlandı. Her ne kadar bu şekilde yorumlansa da tatil dönemi için yeni ürünlerin tanıtımı ihtimali de yok değil.

Sektördeki birçok analist Microsoft’un Surface Pro 4 ürününü kısa süre içerisinde tanıtacağına kesin gözüyle bakıyor. Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı iPad Pro’ya karşılık Microsoft’un da Surface Pro 4 ile cevap vermesi elbette olasılıklar arasında yer alıyor.Toplantıda tanıtılması beklenen ürünler arasında yeni akıllı bileklik, Lumia telefonlar da yer alıyor.

Diğer taraftan Microsoft’un bir süre önce duyurduğu HoloLens de bu etkinliğin ana konusu olabilir. Sonuçta Windows 10 piyasaya çıktı ve birçok kullanıcı yeni işletim sistemini yükleyip kullanmaya başladı. 6 Ekim’de hep beraber göreceğiz. 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun