Bilişim 11 NİSAN 2011 / 17:33

StumbleUpon'un aylık tık miktarı 1 milyarı geçti!

Link keşfi ve paylaşımı üzerine kurulu sosyal ağ StumbleUpon'un aylık tık miktarı 1 milyar barajını geçti. Eğer bugüne kadar bu ismi hiç duymadıysanız çok şey kaybettiniz demektirKullanıcıların beğendikleri linkleri kategorilere ayırarak işaretlemelerine ve paylaşmalarına izin veren, bunun yanı sıra özel butonuna tıkladığınızda seçtiğiniz kategorilerde diğer üyelerin keşfettikleri linkleri karşınıza getiren sosyal ağ StumbleUpon 1 milyar tık barajını geçti.

Kullananların bir daha vazgeçemediği, ekran başında çekirdek çitlemekten daha çok bağımlılık yapan, internet üzerindeki ilginç keşiflerin neredeyse tamamının asıl kaynağı olan bu muhteşem platformu hala keşfetmediyseniz, hemen stumbleupon.com adresini ziyaret ederek kayıt olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
ETİKETLER : stumbleupon
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun