Bilişim 30 MART 2015 / 11:48

Spotify birçok özellikle artık PlayStation Müzik’te

Spotify ve Sony Network Entertainment International LLC (SNEI) işbirliği, oyun ve müzik severlere yeni bir deneyim yaşatıyor. Yeni uygulama ile oyunseverler en sevdikleri oyunları oynarken, aynı zamanda sevdikleri müzikleri de kolayca dinleyebilecekler. Sözün özü, Spotify şimdi PlayStation Müzik ile 41 ülkede...

PlayStation 4'te bulunan arka planda dinleme özelliği ile oyun oynarken en sevilen şarkılar dinlenebilecek. Oyun severler 30 milyondan fazla şarkıdan oluşan Spotify arşivi ile her oyuna ve duruma uygun müzik seçeneğine ulaşabilecekler. Oyunseverler ayrıca 'Müziklerim' sekmesinden en çok sevdikleri şarkıları seçebilir, her türlü mod ve ana uyacak çalma listesini bulmak için 'Gözat' sekmesini kullanabilirler. Ayrıca Spotify’ın oluşturduğu yeni oyun çalma listelerinden de faydalanabilirler. Bu arada Playstation tutkunları, “Spotify Connect” sayesinde oyunu yarıda kesmek zorunda kalmadan telefon ya da tablet kullanarak şarkılar arasında geçiş yapabilir veya müziğin sesini açabilirler.

Spotify ve PlayStation, birlikte tamamen yeni bir müzik deneyimi sunuyor. Bu deneyim, televizyon ekranında da güzel görünüyor ve DualShock kontrol sistemi sayesinde çok kolay yönetilebiliyor. PS4’te ana menüden Spotify'a PS butonuna basarak ulaşabilir ya da bu butonu aşağıya doğru basılı tutarak hızlı menüye geçiş yapabilir, böylece oyun oynarken şarkıyı durdurabilir, atlayabilir veya sesini açabilirsiniz. PlayStation Music’te PS3 ve PS4 ile bugün kullanıma açılan Spotify, ayrıca Xperia™ akıllı telefon ve tabletlerde de kullanılabilecek.

 

 
ETİKETLER : playstatiıon 4 spotify
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun