Bilişim 03 OCAK 2012 / 14:43

Software AG uluslararası büyüme stratejisiyle Avrupa İş Ödülü’nü aldı

Ödül, İş Süreç Mükemmeliyeti (BPE) ürün portföyünün lanse edilmesinden itibaren geçen sürede şirketin sergilediği büyümeyi yansıtıyor. İş Süreçleri Mükemmelliği (BPE) çözümleri sağlayan Software AG, Barselona’daki 2011 Avrupa İş Ödülleri’nde HSBC Yılın Uluslararası Büyüme Stratejisi ödülünü almaya hak kazandı. Oldukça sıkı bir rekabetin yaşandığı bu kategoride alınan ödül, Software AG'nin ileri teknolojiyle donatılmış BPE ürün portföyünün piyasaya sürülmesinden itibaren geçen 18 ayı takiben yüksek seviyede büyüme kaydettiğini gösteriyor.

2007 yılından bu yana Avrupa İş Ödülleri, iş disiplinlerindeki mükemmeliyeti, inovasyonu ve en iyi yöntemleri saptayarak takdir eden bir organizasyon olarak tanınıyor. Değerlendirmelerde yer alan jüri üyelerinin her biri, gerekli deneyime, iş zekâsına ve anlayışa sahip ve alanında uzman kişilerden oluşuyor.

Ödül, şirketin odak noktasının, üründen sürece kaymasının önemli büyümeye yol açtığını ortaya koyuyor.

Jüri Başkanı Phil Forrest, “Software AG’nin 40 yıllık inovasyon çalışmaları sonucu müşterilerine sunduğu uçtan uca süreç yönetimi çözümleri, rekabetin yoğun olduğu yazılım tedariki dünyasında, performans iyileştirme alanında uzmanlaşmanın etkili bir büyüme getirebileceğinin kanıtıdır” sözleriyle görüşlerini ifade etti.