Bilişim 12 HAZİRAN 2015 / 14:09

Software AG’nin Dijital Dönüşüm portalı açıldı

Software AG’nin Dijital Dönüşüm portalı, yeni sitelerinde yayına başladı. Küresel ekonomideki ve BT sektöründeki hızlı değişimlere ayak uydurmak isteyen işletmelere, dijital dünyanın kapılarını açılıyor.Bireysel kullanıcı bazında giderek daha fazla birbirine bağlanan ve dijitalleşen bir dünyada işletmelerin de aynı kulvarda yer alabilmesine yönelik ürün ve çözümler hakkında bilgi vermek ve karar vericilere kaynak sunmak üzere Dataserv ve Consulta işbirliğiyle hazırlanan Dijital Dönüşüm portalı, bundan böyle Dijital İş Platformu, Süreç Mükemmelliği ve Müşteri  Odaklı Yaklaşım üzerine makale ve haberlere yer verecek. Ayrıca portalda “Genel Sorular” başlığı altında ARIS kullanıcılardan gelen sorular yanıtlanacak.

Dijital Dönüşüm portalının e-bülteni ise her ay tüm abonelere e-posta ile gönderilecek. Software AG'nin Dijital Eğitim portalına bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun