Bilişim 28 MART 2016 / 15:34

Snapchat'in yükselişi sürüyor

Son dönemde yakaladığı yükseliş ivmesiyle dikkat çeken Snapchat, açıkladığı rakamlarla göz dolduruyor.

Sosyal mecralar son yıllarda giderek çeşitlenirken, bu konuda kullanıcılara fark yaratan projeler sunan şirketler kazanmaya devam ediyor. Bu noktada son dönemde önemli bir yükselme grafiğine sahip olan Snapchat, reklamverenlerle paylaştığı son rakamlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Aktif kullanıcı sayısının 100 milyonu aştığını duyuran sosyal medya platformu, kullanıcıların uygulama üzerinde günlük yarım saate yakın vakit geçirdiğini açıkladı.

Açıklanan rakamlar Snapchat kullanıcılarının eksiye oranla pek de pasif davranmadığını ortaya koyuyor. Kullanıcıların yüzde 60'ı sürekli olarak yeni içerik oluştururken, bu durum özellikle reklamverenler için oldukça ilgi çekici. 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz. 
ETİKETLER : snapchat sosyal medya
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun