Bilişim 06 NİSAN 2015 / 10:33

Smartcon 2015 İstanbul'a geri sayım başladı

26-27 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek büyük veri konferansı Smartcon 2015 İstanbul’un açılış konuşmasını ABD’li profesör Prof. Dr. Alex Sandy Pentland yapacak ve büyük veri trendleri, nesnelerin interneti konularında önemli ipuçları verecek.Prestijli ekonomi yayınları tarafından 21. Yüzyılı şekillendiren 100 Amerikalıdan biri ve en güçlü 7 veri bilimci arasında gösterilen Dr. Pentland, Google, Telefonica, Nissan ve Birleşmiş Milletler’in danışma kurullarında da görev yapıyor ve giyilebilir teknolojiler, görsel kavrayış ve sosyal bilim konularında çığır açan biri olarak tanınıyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en geniş kapsamlı büyük veri etkinliği olan “ Büyük veri, büyük fikirler” temalı organizasyon, büyük veri teknolojisini her açıdan değerlendirecek. Etkinlik katılımcıları, farklı sektörlerden önde gelen yöneticiler ve akademisyenlerle de birebir iletişim kurma fırsatı bulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun