Bilişim 13 MART 2012 / 19:51

Sistem 9 Medya, Apex’te iki üçüncülük elde etti

Las Vegas’ta gerçekleştirilen Digital Signage Expo’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen Apex Ödülleri’nde 2 kategoride Sistem 9 Medya dünya üçüncüsü oldu.apex 200’den fazla uluslararası firmanın ve 3 binden fazla ziyaretçinin katıldığı fuarda 18 ülkeden 81 şirket, “Digital Signature” alanında yarıştı. Sistem 9 Medya, biri proje yönetimi diğeri içerik olmak üzere 2 büyük ödüle değer görüldü.

Tek bir merkezden yönettiği içerik ve 10 binden fazla ekranda kurduğu “kurumsal TV sistemleri” ile çözümler sunan Sistem 9 Medya; bu uluslararası ödüle CTV projesiyle hak kazandı. Sistem, 1324 kuaför noktasında sadece içerik yönetimiyle değil reklam mecrası fırsatı da yaratarak ilgi gören bir televizyon sistemi olarak öne çıkıyor.

Apex Büyük Ödülü’nü Las Vegas’ta düzenlenen törende alan Sistem 9 Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın şunları söyledi:

‘‘Digital Signage alanında müşterilerimize sunduğumuz hedef odaklı yaratıcı çözümlerimizin dünya standartlarında olduğunu dünyaya ilan etmiş olduk. Geçtiğimiz günlerde aldığımız ISO 9001 ve ISO 27001 belgeleri de sektörümüzde büyük anlam taşıyor ve bu ödülü destekliyor. Sistem 9 Medya olarak aldığımız bu ödül ve belgeler; Türkiye olarak teknolojide de dünyayla yarıştığımızın göstergesi. Umuyoruz ki bu kazanımlar; bizde de sektörün gelişimine ve hizmet kalitesinin yükselmesine katkıda bulunsun.’’
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun