Bilişim 03 KASIM 2015 / 10:56

Sisoft müşterilerini buluta taşıyor

‘Oracle Partner Network’ün (OPN) platin üyesi olan Sisoft, ‘Yılın ISV Bulut Partneri’ seçilerek ‘2015 Oracle Excellence Award’ ödülünü kazandı.

1998’den beri OPN üyesi olarak faaliyetlerini sürdüren Sisoft, Java tabanlı sağlık çözümleriyle hem ulusal hem de uluslararası pazarda deneyimler elde ediyor. Sisoft, müşterilerini buluta taşıyarak sunduğu hizmetlerin kalitesini bir seviye daha yukarıya taşımayı hedefliyor. “Sisoft olarak, ‘Yılın ISV Bulut Partneri Oracle Üstünlük Ödülü’nü almaktan gurur duyuyoruz” şeklinde düşüncelerini ifade eden Sisoft Genel Müdürü Ömer Siso, “Bu ödül Sisoft’un başarılarına birçok katma değer katacak ve kurumsal amaç ve hedeflerimizi gerçekleştirmemizde büyük bir avantaj sağlayacak. Sunduğumuz çözümler yüksek ölçüde maliyet avantajlı olup müşterilerimize, ilk kurulum maliyeti ve operasyonel mali harcamalardan kaçınma avantajları sağlıyoruz” şeklinde konuştu. Oracle Uluslararası ISV, OEM ve Java İş Geliştirme Başkan Vekili David Hicks de Sisoft’u Yılın ISV Bulut Partneri olarak 2015 Oracle Üstünlük Ödülünü almalarından dolayı tebrik etti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun