Bilişim 13 ARALIK 2013 / 15:01

Sinemada biletler MarsGate’ten geliyor

Türkiye’nin çevrimiçi sinema bileti satış sitesi MarsGate, hiçbir kayıt işlemi ve üye girişi gerekmeksizin sinemaseverlere ilgilendikleri filmlerle ilgili bilgi toplayabilecekleri, vizyondaki ve vizyona girecek olan filmlerle ilgili içeriğe ulaşabilecekleri, önceden satın alma imkânı sağlayarak koltuklarını garantileyebilecekleri imkanlar sağlıyor.

Sinemaseverlerin dilediği filmi, istedikleri sinema salonu ve seansta izleme imkanı sağlayan, hatta büfe ürünlerinin siparişlerini bile önceden ve çevrimiçi satın alma olanağı sağlayan MarsGate, kullanıcılarının koltuklarını garantiliyor.

Sinema biletlerini MarsGate’den alan izleyicileri sürpriz hediyeler bekliyor. Marsgate yayın hayatına geçmesi sebebiyle çevrimiçi bilet alan tüm sinemaseverlere yakında bir sürprizini açıklayacak. Kullanıcılar ayrıca tüm yıl boyunca düzenlenecek olan kampanyalardan, kişiye özel promosyon ürünlerinden haberdar olabilecek, hediye patlamış mısır veya sinema bileti kazanabilecek, hatta bir filmin yurtdışında düzenlenen galasına katılma olanağı yakalayabilecek.

Mars Entertainment Group bünyesinde kurulan MarsGate’in sunduğu fırsatlar ve duyurulardan en önceden haberdar olmak isteyen sinemaseverler gelişmeleri www.marsgate.com.tr sitesinden takip edebilecek. Ayrıca akıllı telefon uygulaması da yakında hayata geçecek.

 
ETİKETLER : MarsGate