Bilişim 12 HAZİRAN 2015 / 14:33

Simplivity BT altyapılarını basitleştiriyor

Türkiye pazarına giriş yapan şirketlerden Simplivity, Avnet ile birlikte İstanbul Deniz Müzesi’nde Simplivity Customer Forum etkinliğini gerçekleştirdi.3 Haziran günü gerçekleştirilen etkinlikte son dönemin yükselen trendleri arasında yer alan “Hyper Converged” konusuna yer verilirken, konusunda uzman isimler katılımcıları bilgilendirdiler.Etkinliğin konuşmacıları arasında yer alan Simplivity CEO’su Doron Kempel, Simplivity’nin kısa sürede yaşadığı yükselişi ve sundukları çözümleri katılımcılarla paylaşırken, Avnet ile Türkiye pazarına girmekten mutlu olduğunu dile getirdi.

Konuşmasına Simplivity’nin günümüzde oldukça karmaşık bir hal alan BT yapılarını basitleştirme misyonuyla yola çıktığını ifade eden Doron Kempel, Simplivity’nin sunduğu çözümlerle birçok uygulamayı bir arada kullanmayı mümkün kıldığını söyledi. 100 binden fazla uygulamaya sahip olduklarını belirten Kempel, geçtiğimiz 2 sene içerisinde büyük ve orta ölçekli bir çok şirketler çalışmaya başladıklarını dile getirdi.

Konuşmasında Türkiye pazarına da değinen Kempel, ülkemizdeki pazarın en önemli avantajı olarak şirktlerin yeniliğe açık yapısını ve tutuculuktan uzak politikasını gösterdi. Avnet ile birlikte Türkiye’de de büyüme hedeflediklerini söyleyen Kempel, bu konuda Avnet ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.
ETİKETLER : simplivity