Bilişim 27 AĞUSTOS 2014 / 14:38

SEO Profesyonelleri İstanbul’da buluşuyor

SEOZONE, SEO ve inbound marketing profesyonellerini İstanbul’da buluşturuyor. 25 Ekim 2014'te Şişli Radisson Blu'da yapılacak olan konferansa bu yıl da 8 SEO profesyoneli konuşmacı olarak katılacak.

SEOZEO, geçen yıl ilki düzenlenen Uluslararası SEO konferansının ikincisini düzenliyor.

2013'te Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 200 kişinin katılımıyla düzenlenen konferansa, bu yıl 400’ü aşkın katılımcı bekleniyor.

Ana Sponsorluğu’nu icerik.com’un üstlendiği SEOzone 2014’ün açılış sunumunu, Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yapacak. Ardından Google İrlanda’da arama ekibinin liderlerinden Murat Yatağan, LinkResearchTools şirketinin kurucusu ve aynı zamanda Google cezaları&link analizi uzmanı Christoph Cemper, internette yayınladığı sheetlerle ve Analytics konulu kaynaklarla tanınan Annie Cushing, dünyaca ünlü danışman Mike King, Moz vb. komünitelerde yayınladığı SEO makaleleriyle tanınan Aleyda Solis, yaratıcı link inşası bloglarından PointBlankSEO’nun kurucusu Jon Cooper ve SEOzone’nun kurucusu Yiğit Konur konuşmacı olarak konferansa katılacak.
SEOZEO Kurucusu ve Genel Müdürü Yiğit Konur, bu konferansı düzenlemekten dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduklarını belirttikten sonra sözlerini, “Ülkemizde SEO'nun tanınırlığını ve gerçekten insanların doğru bilgiyle olan etkileşimini artırmak vizyonuyla harekete koyulduğumuz SEOzone'13 bizim için çok özeldi. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı'nda düzenlediğimiz etkinliğimize dünyanın farklı ülkelerinden 8 konuşmacı, birçoğu dijital pazarlama yöneticisi olmak üzere 200'ün üzerinde katılımcıyla harika bir etkinliği gerçekleştirdik. SEOzone, 2014 yılında 300’den fazla katılımcı ve çok daha güçlü ve eğlenceli bir kadro ile yayında olacak” şeklinde sürdürdü.

Türkiye’nin ikinci uluslararası SEO etkinliğindeki konuşmacılar listesi:

• Serdar Kuzuloğlu –İnternet Ekipler Amiri & Gazeteci

• Murat Yatağan: Google İrlanda – Arama Kalitesi Uzmanı

• Christoph Cemper: LinkResearchTools’un Kurucusu

• Annie Cushing: Yazar & Analytics Danışmanı

• Mike King: Inbound Pazarlama Danışmanı & Yazar

• Aleyda Solis: Internasyonel SEO Danışmanı & Yazar

• Jon Cooper: PointBlankSEO Kurucusu & Yazar

• Yiğit Konur: SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür

 
ETİKETLER : seo SEOZEO seozone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun