Bilişim 15 EKİM 2012 / 14:13

SAP Forum başlıyor, katılım ücretsiz

SAP Forum başlıyor, katılım ücretsiz

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, 16 Ekim Salı günü İstanbul Kongre Merkezi’nde dev bir teknoloji etkinliğine imza atmaya hazırlanıyor. SAP Forum, bu yıl hızla değişen koşullarda rekabetçi kalabilmenin yeni yöntemlerini “Yepyeni Bir Yarış” başlığı altında mercek altına alacak.

IBM’in platin, Fujitsu ve NetApp’ın inovasyon sponsoru olduğu SAP Forum, 34 firmanın etkinlik sponsorluğuyla, 14 paralel salonda 90’a yakın sunuma ev sahipliği yapacak.

İş dünyasının en iyi yarışçılarının başarı hikayelerine yer verilecek olan SAP Forum 2012, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ve küresel BT endüstrisinin en önemli isimleri arasında yer alan SAP Veritabanı ve Teknoloji Dünya Başkanı Steve Lucas’ın yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak.

Steve Lucas, mobil teknolojileri ve bulut bilişimi anlatacak

SAP Veritabanı ve Teknoloji Dünya Başkanı Steve Lucas, SAP Forum’un açılışında yapacağı konuşmada mobil teknolojiler ve bulut bilişimin şirketlerin iş yapış biçimlerine katkılarından bahsedecek. Lucas, bunun yanı sıra son yılların teknoloji trendleri arasında ilk sıralarda yer alan büyük veri kullanımının iş dünyasına etkilerini dikkat çekici örnekler eşliğinde analiz edecek.

Perakende devlerinin büyük veriyi kullanarak promosyon stratejilerini nasıl belirlediği ve bankacılık sektöründe yürütülen risk analizi süreçlerinde büyük veri kullanımı sayesinde ortaya çıkan yenilikçi yöntemlerden nasıl yararlanıldığı gibi kritik konulara değinecek olan Steve Lucas, iş dünyasında büyük veri kullanımını tüm detaylarıyla inceleyecek.

Patronlar perakende dünyasını konuşacak

SAP Forum’da Dr. Deniz Gökçe’nin yönetiminde gerçekleşecek 'Patronlar Konuşuyor' oturumu, perakende dünyasının üç önemli ismi olan A101 Operasyon Komitesi Üyesi Orhan Dağlıoğlugil, Aydınlı Grup Genel Müdürü Levent Özkan ve Desa Genel Müdürü Burak Çelet’in sektörün bugünü ve geleceği üzerine gerçekleştireceği beyin fırtınasına sahne olacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz olarak kaydınızı yaptırmak  için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun