Bilişim 21 ARALIK 2011 / 16:44

Samsung Mobilers Türkiye ekibi ilk beşe girdi

Samsung’un dijital iletişim ve pazarlama konulu sosyal medya yarışması Samsung Mobilers projesinin Türkiye birincisi ekip, küresel sıralamada en başarılı 5 ekip arasında yer aldı.Samsung Electronics’in gençlere yönelik düzenlediği global Samsung Mobilers projesi, Seul’da gerçekleştirilen ve dünya çapındaki Mobilers birincilerini konuk eden Samsung Mobilers Günü ile sona erdi. Global olarak 2011 yılında dördüncüsü düzenlenen projede, Türkiye, aralarında İngiltere, Çin, Almanya, G.Kore gibi ülkelerin en başarılı ekiplerinin de yer aldığı katılımcı 20 ülke arasında yapılan sıralamada en başarılı 5 ülke arasında yerini aldı.

6-8 Aralık 2011 tarihleri arasında düzenlenen Mobilers Günü’nde, 2011 yılı Samsung Mobilers Türkiye birincisi ekip Türkiye’yi temsil etti.

Samsung Mobilers 2011 Türkiye birincilerinden Onur Alp Aydın projeyle ilgili olarak; “Samsung’un düzenlediği Mobilers yarışması, hayalini kurduğumuz projeleri hayata geçirmemize olanak tanıdı. Aynı zamanda bu proje sayesinde, pazarlama ve sosyal medya sektörlerinde başarılarıyla önemli yer edinmiş isimlerle bire bir çalışma ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulduk” dedi.

Londra 2012 Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etme fırsatı bulacaklar

Projenin birinci takımının diğer üyesi Çağıl Gür Adapınar ise, “Mobilers görevlerinde çok eğlendik ve sosyal medya ve pazarlama konularında kendimizi geliştirmenin yanı sıra, hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda daha da cesaretlendik” dedi.

2012 yılında Türkiye’de üçüncüsü gerçekleştirilecek Samsung Mobilers projesi; üniversite öğrencilerinin ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan gençlerin pazarlama ve dijital iletişim becerilerini sergilemelerine olanak tanıyor. Katılımcılar, diledikleri projeyi hayata geçirmenin yanı sıra, sektörün uzman isimleriyle de tanışma şansı elde ediyor.

Ayrıca Türkiye’deki başarılı Mobilers üyeleri, yıl boyunca dünyanın en büyük teknoloji fuarlarında ve Samsung’un ürün lansmanlarında Samsung Türkiye temsilcileri olarak yer alacaklar. Bunun yanısıra, 2012 yazında gerçekleştirilecek olan Londra 2012 Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etme fırsatı da bulacaklar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun