Bilişim 17 ARALIK 2012 / 12:34

Samsung Galaxy Camera Türkiye'de

Samsung Galaxy Camera Türkiye'de

Android işletim sistemiyle donatılan ilk fotoğraf makinesi olan Samsung Galaxy Camera, akıllı fotoğraf makinelerine getirdiği yeni yorumla dikkat çekiyor. Samsung Electronics, Android işletim sistemiyle çalışan yeni akıllı fotoğraf makinesi Samsung Galaxy Camera'yı beyaz ve siyah renk seçenekleriyle Türkiye pazarına sundu.

Galaxy Camera, Android 4.1 ve 3G+ Wi-Fi bağlantılarını bir araya getirerek fotoğraf çekmenin yanı sıra fotoğraf düzenleme, izleme ve paylaşma yeteneklerini de farklı bir şekilde yorumluyor. Çekilen fotoğrafları anında düzenleme ve paylaşma olanağı sunan Galaxy Camera, üzerinde Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle geliyor ve Google Play'deki 600 binin üzerindeki uygulamaya erişebiliyor.

2013'te satış hedefi 36 bin adet

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Pazara sunduğumuz Galaxy Camera ile yeni bir ürün kategorisi oluşturuyoruz. Bağlantılı kamera kullanıcılara istedikleri yer ve zamanda canlı ve yüksek kalitede fotoğraf ve video çekerek, bunları geleneksel fotoğraf makinelerindeki kısıtlamalarla karşılaşmadan, tercih ettikleri sosyal ağ sitelerinde ya da sevdikleriyle paylaşabilme olanağını sağlamalıdır. Galaxy Camera zengin paylaşım özellikleri ve daha fazlasını güzel bir tasarım ve kullanıcı arayüzüyle sunuyor."

Samsung’un pazar payı hedeflerine dikkat çeken Hong, “Ekim ayı GFK verilerine göre dijital kompakt fotoğraf makinesi pazarında yüzde 18'lik pazar payına sahibiz ve son çeyrekte bunu yüzde 20 seviyesine çıkarma doğrultusunda ilerliyoruz. Bunun yanı sıra, kompakt sistem fotoğraf makineleri sektöründeki pazar payımızı yüzde 53’e çıkardığımız görülüyor. Yılı çok daha iyi bir noktada sonlandırmayı hedefliyoruz. GALAXY Camera satışlarında ise 2013’ten itibaren, operatör ve tüm mağazalarımız dahil yılda 36 bin adet Galaxy Camera satışını hedefledik” diye konuştu.
ETİKETLER : samsung galaxy camera
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun