Bilişim 28 OCAK 2015 / 10:32

Samsung Electronics ve 20th Century Fox işbirliğine imza attı

Gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde Samsung, geçtiğimiz günlerde vizyona giren “Exodus:Tanrılar ve Krallar” filminde sunulan içeriği SUHD standartlarına uygun olacak biçimde optimize ederek izleyicilere UHD deneyimini sundu.Samsung Electronics, kısa bir süre önce, vizyona giren “Exodus:Tanrılar ve Krallar”ın birçok sahnesini özellikle SUHD TV için uyarladı. Samsung, Fox Innovation Lab (Fox İnovasyon Laboratuvarı) ortaklığı sonucunda filmde çok daha canlı renk ve daha gerçekçi görüntülerin yaratılmasını sağlayabildi.

Yeni çözüm SUHD TV, Ultra HD önceki ekranların kısıtlamalarını aşarak, yeni kontrast, parlaklık ve renk seçeneklerinden oluşan bir görüntü kalitesi sunmayı hedefliyor.

Samsung SUHD Tv, re-mastering görüntü iyileştirme motoru, kavisli tasarım, Tizen Smart TV işlevi ile içeriklere daha kolay erişim olanağı gibi özellikleri barındırıyor.

Ayrıca, çevreyle dost teknolojilerin kullanıldığı Samsung SUHD TVler enerji verimliliği ve güvenilirlik sunabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun