Bilişim 12 AĞUSTOS 2014 / 11:00

Samsung’un yeni televizyonu Türkiye’de

Samsung Electronics, Ağustos’ta yeni kavisli televizyonu 48 & 55 inç H6870 serisi CURVED Full HD TV Türkiye’de satışa sunacak.

Yeni kavisli televizyon Samsung H6870 daha geniş ekran hissi, her noktadan eşit izleme mesafesi, daha az yansıma ve yüksek kontrast gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.Ön ve arka plan görüntüleri ayrıştırıp derinliklerini arttırarak sanal bir “3 boyut efekti” sunan Otomatik Derinlik Geliştirici ile de,iyi bir seyir deneyimini sağlayabilmek amacıyla kavis oranına sahip.

Ayrıca Samsung Curved Full HD TV düz ekrana oranla %50-80 daha yüksek kontrast gerçekleştirerek, ekranın tamamında daha net görüntü de sunuyor. Televizyon Ağustos’ta 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulacak.

 
ETİKETLER : curved full hd tv samsung
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun