Bilişim 22 ŞUBAT 2011 / 10:26

Samsung’dan eğlencelik dizüstü: Samsung RC510

Daha fazla detay, daha fazla eğlence vaat eden Samsung RC510’da pil ömrü standart bilgisayarlara göre üç kat daha fazla.Samsung dizüstü ailesine yeni bir üye katıldı. Daha fazla detay yakalamak ve eğlenceyi artırmak için tasarlanan RC510 dizüstü bilgisayarı, tarzıyla dikkat çekerken, uzun süren pil ömrüyle de eğlencenin tadına varmanızı sağlıyor.Samsung RC510’un teknik özelliklerine baktığımızda; ürünün 16:9 ekran boyutu 300nit’lik parlaklık sunarken, güçlü netlik özelliğini de beraberinde getiriyor. Parlak HD LED ekranı ile gelen Samsung RC510 Intel Core işlemcilerle donatılmış.Ada tipi klavyeye sahip RC510 serisi dizüstü bilgisayarlarda dar tasarımlı tuşlar şık bir görüntü sunarken, yazım hatalarının da azaltılmasına yardımcı oluyor. Vurgulanmış yön/ok tuşları da ekrandan okumayı kolaylaştırıyor.

1.3M HD web kameraya sahip ürünün en iddialı özelliği ise pil ömrü. Tüm Samsung RC510 serisinde kullanılan gelişmiş lityum-polimer pilin ve Samsung’un şarj etme teknolojisinin, pil ömrünü sıradan bir dizüstü piline kıyasla üç katına çıkardığı iddia ediliyor. Böylelilikle kullanıcıların pil kaygısı büyük ölçüde azaltılmış oluyor.Ani güç kesintilerine karşı veri koruması da güçlendirilen seride, yer alan Akıllı Turbo Boost teknolojisi, işlem gücünü en çok ihtiyaç duyulan yere yönlendirerek performansı hızlandırıyor. Samsung RC510 dizüstü bilgisayar, şu anda şarap kırmızısı rengi ile Türkiye’de 749 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun