Bilişim 28 MART 2013 / 14:41

Red Hat IT çözümleri turuna geri sayım başladı

Uzmanların ve ortakların işletme dönüştürme stratejilerine ve teknolojilerine dair görüşlerinin sunulacağı ve Red Hat IT çözümlerinin tanıtılacağı 13 şehri kapsayan tur başlıyor. 

 

Red Hat Turu açık bir BT mimarisine geçerek başarıya ulaşma stratejilerine odaklanacak. Kıdemli Red Hat yöneticileri, işletmeler için stratejik etkiyi tetikleme yollarını ana hatlarıyla açıklayan sunumlar yapacak. Günümüzün ekonomik koşullarında ve bir sonraki on yıl için, başarıya en hazır şirketler müşterilerini daha iyi anlayanlar, müşterileriyle sosyal ve mobil kanalların kullanımı dahil istedikleri şekilde iletişim kuranlar ve yeni, yenilikçi ürünleri ve hizmetleri hızlı bir şekilde sağlayabilenler olacak. BT, açık kaynak yeniliğini geliştirerek, bu stratejik etkiyi tetiklemektedir.

Etkinlik boyunca Red Hat'ten konuşmacılar, açık kaynak bilişim için güvenli ve maliyet etkin bir temel oluşturmaya dair yerel fikirler ve uzmanlık sağlayacak. Katılımcılar grup çalışmalarına katılma, Red Hat’in mevcut müşterilerinden gerçekçi fikirler alma, açık bulutun nasıl oluşturulduğunu ve mevcut BT yatırımlarını geliştirirken gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilecek uygulamaların ve sistem altyapısının nasıl hazırlanacağını öğrenme fırsatı elde edecek. Aynı zamanda, platin sponsor HP ve altın sponsorlar Symantec ve Bull dahil etkinlik sponsorlarıyla görüşme şansını da yakalayacaklar.

Red Hat Başkan Yardımcısı ve Avrupa, Ortadoğu, Afrika Genel Müdürü Werner Knoblich konuyu şu şekilde değerlendirdi:
“İşletmeler, IT altyapısını geliştirmek için yıllarını verir ve milyonlarca Avro harcar fakat, hedefleri çoğunlukla, sistemlerini kaldırmak ve değiştirmekten kaçınmak için mevcut yatırımlarını geliştirmek değildir. Red Hat çözümleri, mevcut kurumsal mimarinizi güçlendirerek ve dağıtım esnekliği sağlayarak –fiziksel, sanal ve bulut-, açık hibrit bulut stratejinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.”

Katılımcılar, yeni geliştirme projelerini kolaylıkla uygulamak için Red Hat’in hızla dağıtılabilir Platform-as-a-Service (Hizmet olarak Platform/PaaS) çözümü OpenShift’i nasıl kullanacaklarını ve Red Hat’in üretimde binlerce uygulama için bu platformu nasıl çalıştırdığını öğrenecek.

Kuruluşlar, yeniliği kolaylaştırma ve yeni hizmetler ve uygulamaların pazara sürümünü hızlandırma güçlüğüyle giderek daha fazla karşılaşmaktadır. Bir bulut hizmet modeli olan PaaS, geliştiricilere muazzam bir esneklik ve hız sağlayarak, uygulama geliştirmede devrim yaratmaktadır. Kuruluşların maliyetleri düşürmesine ve altyapı kaynaklarını daha verimli bir şekilde kullanmasına yardımcı olabilir. Kuruluşlar, yenilik yapmayı kolaylaştırarak ve işletme verimliliğini arttırarak, işletmede dönüşümü tetikleyebilir.

Seminerler hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : redhat
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun