Bilişim 18 TEMMUZ 2016 / 14:40

Radore'den sosyal medya kampanyası

Radore’nin “Uyku Kaçıran” başlıklı sosyal medya kampanyası ile kullanıcılar, veri merkezinin hizmetlerine yönelik çeşitli fırsatlar elde edebilecekler.

Radore sosyal medya hesapları üzerinden “Senin uykunu kaçıran ne?” sorusuyla yeni bir kampanya başlattı. Twitter üzerinden #uykumkaçar hashtag’i ile uykularını kaçıran şeyleri paylaşan ve katılım formunu dolduran kullanıcılar kampanyaya katılabilecekler. Kampayanın kazananı ise belirlenen günde, gece yarısı 00.00’da Radore’nin kurumsal Twitter hesabı üzerinden açıklanacak. Kampanyayla birlikte katılımcılar, Radore’nin sunduğu veri merkezi hizmetlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilecekler. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketicilerin web sitesi üzerinden katılım formunu doldurarak, Radore’nin kurumsal Twitter hesabından duyurulan tarih aralığında, #uykumkaçar hashtag’i ile Tweet atmaları yeterli.

“Uyku Kaçıran” kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler Radore’nin sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi ve katılım formu için: https://radore.com/uyku-kaciran-kampanya 

ETİKETLER : Radore