Bilişim 29 MART 2012 / 16:48

Q-Waves Wireless USB AV Kit ile siz nereye, görüntü oraya

Kablosuz USB standardını kullanarak görüntü ve ses transferi sağlayan ve görüntü aktarımında 500 Mbps hıza çıkabilen Q-Waves Wireless USB AV Kit, sunduğu yüksek ses ve görüntü kalitesiyle seyir zevkini evin her yerine taşıyor. 724tikla.com üzerinden satışa sunulan teknolojik cihaz, bilgisayardan televizyon ekranına kablosuz görüntü aktarırken sunduğu performansla özellikle bilgisayar oyunu fanatiklerinin, evde sinema keyfi yapmayı sevenlerin, sık sık Skype görüşmesi veya sunum yapanların beğenisini kazanmaya aday.

Ürünün sahip olduğu iki adet USB adaptörden birinin televizyon veya projektöre, diğerinin de PC veya dizüstü bilgisayara takılmasıyla bilgisayarlardaki görüntü HDMI veya VGA ile TV ekranına aktarılmış oluyor.

Q-Waves USB AV Kit’in kolay kurulumu ve pratik kullanımı sayesinde dijital içeriğinize artık daha büyük ekranlardan ulaşarak oyun oynayabiliyor, film izleyebiliyor, internette sörf yapabiliyor ve işle ilgili sunumlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yüksek ses ve görüntü kalitesini bir arada sunan Q-Waves USB AV Kit KDV dahil 319 TL’ye teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun