Bilişim 29 MART 2012 / 16:48

Q-Waves Wireless USB AV Kit ile siz nereye, görüntü oraya

Kablosuz USB standardını kullanarak görüntü ve ses transferi sağlayan ve görüntü aktarımında 500 Mbps hıza çıkabilen Q-Waves Wireless USB AV Kit, sunduğu yüksek ses ve görüntü kalitesiyle seyir zevkini evin her yerine taşıyor. 724tikla.com üzerinden satışa sunulan teknolojik cihaz, bilgisayardan televizyon ekranına kablosuz görüntü aktarırken sunduğu performansla özellikle bilgisayar oyunu fanatiklerinin, evde sinema keyfi yapmayı sevenlerin, sık sık Skype görüşmesi veya sunum yapanların beğenisini kazanmaya aday.

Ürünün sahip olduğu iki adet USB adaptörden birinin televizyon veya projektöre, diğerinin de PC veya dizüstü bilgisayara takılmasıyla bilgisayarlardaki görüntü HDMI veya VGA ile TV ekranına aktarılmış oluyor.

Q-Waves USB AV Kit’in kolay kurulumu ve pratik kullanımı sayesinde dijital içeriğinize artık daha büyük ekranlardan ulaşarak oyun oynayabiliyor, film izleyebiliyor, internette sörf yapabiliyor ve işle ilgili sunumlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yüksek ses ve görüntü kalitesini bir arada sunan Q-Waves USB AV Kit KDV dahil 319 TL’ye teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.