Bilişim 20 MART 2013 / 16:55

Promaks Yazılım yetkili eğitim merkezlerini Türkiye'de de açacak

Akıllı müşteri takip sistemi ile santralde bekleme devrini sona erdiren Promaks Yazılım, sahip olduğu bilgi ve birikimini yaymak üzere bayi ağı yapılanması başlattı. İlk olarak Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’daki yetkili eğitim merkezlerini devreye sokacak olan kurum, daha sonra bu merkezleri yurt geneline yayacak. Promak Yazılım, bir süre önce geliştirdiği sistemle santralde bekleme devrini sona erdirmişti. İlgili çağrı merkezini arar aramaz kişiyi tanıyan sistem, hangi birimi arayacağını bilmese bile, tüketiciyi ilgili kişiye en hızlı şekilde ulaştırdığını açıklamıştı. Daha önce santralde 9-10 dakika bekleyen tüketici için bu süreyi 15-35 saniyeye indiren şirket, yazılıma yaptığı yatırımdan sonra yatırımlarını sahaya indirdi.

Şili'den Amerika'ya, Rusya' dan Hollanda'ya, Romanya' dan Nijerya'ya dünyada 5 kıtada 38 ülkede çözümleri kullanılan Promaks Yazılım Destek Müdürü Erdem Aksöz, bu yıl sahip olunan bilgi ve birikimi tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla bayi ağı yapılanmasına karar verdiklerini açıkladı. 2011 yılında, özellikle destek hizmetleri kalitesini arttırabilmek ve ölçümleyebilmek için Kalite Yönetimi departmanını kurduklarını söyleyen Aksöz, aldıkları geri dönüşler ve olumlu bilgiler ışığında güncellenen Santral ve Case Management sistemleri ile dünya standartlarını yakaladıklarını belirtti. 2013 yılı hedeflerinde, Türkiye pazarında dünyada elde ettikleri tecrübe ve başarıyı çok daha fazla noktaya taşımak istediklerini kaydeden Aköz, bu kapsamda özellikle bayi ağlarını yapılandırmalarının en üst sıralarda yer aldığını ifade etti.

Tüm ülke genelinde yeni bayileri kendi dinamik kadrosuna katarak yola devam etmek istediklerini dile getiren Erdem Aköz, bu kapsamda ilk olarak Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya'ya giderek özellikle bu noktalarda yetkili eğitim merkezi kavramını devreye alıp müşterilerine biraz daha yaklaşmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.
ETİKETLER : Promaks Yazılım
YORUMLAR
Efekan Efkan 21 MART 2013 / 20:13 0 0
Bizde firmamızda Promaks ürünlerini kullanıyoruz ve cok memnunuz..
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun