Bilişim 12 MART 2012 / 16:51

Philips'ten her zevke uygun televizyonlar

Philips TV, 2012 yılında 8 yeni modelini piyasaya sunmaya hazırlanırken, 7 modelde Akıllı TV özelliğinin yer alması bekleniyor. Akıllı TV teknolojisi kullanıcılara, istedikleri her türlü yayın içeriğine, diledikleri yer ve zamanda erişebilme imkanı tanırken, sosyal mecra kullanımı, sinema keyfi ve kişiye özel program seçenekleriyle klasik bir televizyondan çok daha fazlasını kullanıcılara sunuyor.

Smart TV satışlarının bu yıl patlama yapmasını beklediklerini söyleyen Philips Akıllı TV ve Ürün Strateji Bölüm Başkan Yardımcısı Pieter Vervoort, bu doğrultuda 7 adet Akıllı TV modelini piyasaya sunmaya hazırlandıklarını belirtti.

Philips ürün gamında ter alan bu 8 yeni ürün, farklı bütçe, talep ve beğeniler göz önüne alınarak tasarlanırken, 3000 serisi dışındaki diğer 7 model Akıllı TV ve LED teknolojilerine sahip olacak şekilde üretildi. 5000 serisi ve üst modeller, televizyona entegre edilmiş Wi-Fi bağlantı sayesinde kullanıcılar, internette gezebiliyorlar. 3D kullanım sunan 5500 serisi ise 2D görüntüyü 3D’ye çevirebilme özelliği ile dikkat çekiyor.

6000, 7000, 8000 serileri, kullanıcılara Skype yoluyla sesli ve görüntülü olarak konuşabilme imkanı sağlarken, “ambilight” teknolojisi ile TV ekranını genişleterek görüntü kalitesini arttırabiliyor. Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen seriler, oyun konsolları için eklenen çoklu görüntüleme teknolojisi ile 3D gözlüklerle ekran bölünmesinden etkilenmiyorlar.

Akıllı televizyonların standart özellikli modeli olan 3500 serisi kullanıcılara cazip fiyatlarla LED ve akıllı televizyon edinme imkanı tanırken, Avrupa’da 2011-2012 yılının en iyi 3D TV ödülünü kazanan 9000 serisi ile kullanıcılarına 21:9 sinema orantılı görüntü kalitesi sunuyor.

Yeni seriler, Avrupa pazarı ile aynı anda yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun