Bilişim 21 MART 2012 / 18:12

Pfizer öğrencilere geleceği gösteriyor

Öğrencilere ilaç sektöründe kendilerini ne gibi iş fırsatları beklediği konusunda fikirler vermeyi amaçlayan “Pfizer’de Gelecek Var”, yeni yüzü ve sunduğu yeniliklerle yeni internet adresinde yayına geçti. Geçtiğimiz yıl binaları ve eğitmenleriyle sanal bir kampüste karşılanan gençler, bu yıl sanal kampüs yerine Pfizer’ın Ortaköy’deki merkez ofisinin simülasyonuyla karşılaşıyor.

Projenin internet sitesi üzerinden kayıt olan öğrenciler gerçek iş hayatını deneyimleyebildikleri gibi, eğitimlere katılıp, Pfizer’da nasıl bir geleceğin kendilerini beklediğini görebiliyorlar. Hukuk, medikal, hayvan sağlığı, kurumsal ilişkiler, finans ve pazarlama gibi departmanları seçerek proje yöneticileri, direktörler ve bir çok yöneticinin önerisiyle karşılaşan öğrenciler, aynı zamanda yöneticilere sorular yöneltip kendi sanal ürün portföylerini de oluşturabiliyorlar.

E-kariyer etkinliği içerisinde düzenlenen Marketing E-xpedition pazarlama vaka yarışması ile yeteneklerini gösteren gençler, Pfizer’de üç aylık staj imkanı yakalayabilecekler. Yarışmayı kazananlar staj imkanının yanı sıra Pfizer üst yönetimi ile de tanışma imkanı yakalayabilecekler.

Proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve başvurmak için bu adresi kullanabilirsiniz.