Bilişim 17 ARALIK 2015 / 14:57

Panasonic GDS ekibi çalışmalarına başladı

GDS ekibinin tasarladığı ve ürettiği ilk araç montaj çözümü Panasonic CF-20 ayrılabilir dizüstü bilgisayar için geliştirilen bağlantı çözümü oldu.

Panasonic Kurumsal Mobil Çözümler Avrupa, Toughbook ve Toughpad müşterilerinin mobil işgücünde özgün cihaz montaj ve bağlantı ihtiyaçlarına yönelik olarak Küresel Cihaz Montaj Çözümleri (Global Docking Solutions – GDS) ekibini kurduğunu duyurdu.   
 
Galler’in Cardiff şehrinde bulunan Global Docking Solutions ekibi özel bağlantı çözümlerini kendi bünyesinde tasarlayacak, geliştirecek ve sertifikalandıracak. İş birimi ayrıca, gelecekteki tüm bağlantı çözümlerinin yeni Toughbook ve Toughpad ürünleriyle eşzamanlı olarak piyasaya sunulmasını sağlayacak. 
 
Kısa bir süre önce genişletilen ve halihazırda Panasonic bağlantı istasyonlarını her türden müşteri aracına entegre eden Panasonic ProServices mühendislik ekibinin mevcut uzmanlık alanlarından faydalanan GDS tüm dünyadaki Toughbook ve Toughpad müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip olacak.
 
GDS ekibi özel araç bağlantı istasyonlarının tasarım ve geliştirme süreçlerini gerçekleştirmenin yanı sıra en yeni 3D tarama ve hızlı prototipleme becerilerine de kendi bünyesinden erişme imkânına sahip olacak. Bu sayede müşterilerden gelebilecek her türlü ani proje taleplerine çok hızlı bir şekilde yanıt verilebilecek.
 
Yeni GDS ekibi tarafından tasarlanan ilk cihaz bağlantı çözümü en yeni tam dayanıklı Toughbook ayrılabilir dizüstü bilgisayar olan Panasonic CF-20 için geliştirilen araç bağlantı çözümü oldu. Tam dayanıklı bir dizüstü bilgisayarı altı farklı modda çalışabilen, ayrılabilir bir tabletle birlikte sunarak her türlü kurumsal ihtiyacı karşılayan Toughbook CF-20, araç bağlantı çözümüyle kamu hizmetleri, telekomünikasyon, havacılık, savunma, saha hizmetleri ve acil hizmetler gibi sektörlerde mobil çalışma anlayışına verimlilik katacak.  
 
Toughbook CF-20’nin yanında piyasaya sunulan araç montaj ve bağlantı çözümü ürünle eşzamanlı olarak piyasaya sürülen ilk araç bağlantı çözümü olma özelliğini taşıyor ve kullanıcılara cihazlarını araçlarına hemen monte ederek de kullanmalarına imkân tanıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun