Bilişim 03 ARALIK 2013 / 11:27

Palo Alto Networks’ten ücretsiz ağ güvenliği kitabı

Palo Alto Networks “Network Security in Virtualized Data Centers For Dummies”  elektronik kitabını  ücretsiz olarak paylaşıyor.

[caption id="attachment_88250" align="alignnone" width="550"] Network Security in Virtualized Data Centers For Dummies[/caption]

Şirketin ücretsiz olarak sunduğu kitap, sanallaştırılmış veri merkezlerinde ağ güvenliğinin en iyi şekilde nasıl sağlanabileceğini okuyuculara aktarıyor. İngilizce olan kitap, sanal ortam dinamikleri göz önünde tutularak tasarlanmış güvenlik çözümleri kolay ve anlaşılabilir bir dilde anlatıyor.

Sanallaştırma altyapısı ve performansının olumsuz etkilenmemesi için birçok çözüm önerisinde bulunan kitapta sanal sunucuların sağladığı tüm esnekliklerden güvenlikten ödün vermeden ne şekilde yararlanabileceği konusuna da değiniliyor.

Palo Alto Networks’ün ücretsiz olarak paylaştığı e-kitabı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun