Bilişim 04 ARALIK 2014 / 16:35

Özgür Web Teknolojileri Günleri başlıyor

Açık kaynak yazılım ekosisteminin Türkiye’deki en önemli etkinliklerinden Özgür Web Teknolojileri Günleri etkinliği yarın başlıyor.

Türkiye’de web teknolojileri ve özgür yazılım konularına ilgi duyan her kesimden kullanıcıları buluşturmayı hedefleyen etkinlik 5-6 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenecek. Linux Kullanıcıları Derneği ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlik geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi’nde düzenlenecek.Bu yıl 5. kez düzenlenen etkinliğin ana teması “Yenilikçi Web Teknolojileri“. Bu temaya uygun tanıtıcı seminerlerin yanısıra atölye çalışmalarına da yer verilecek ve kamu ve özel kuruluşlar da ürünlerini tanıtma fırsatı bulacak.

Etkinlik programına göz atarsanız zengin bir içerik ve önemli konuşmacıların olduğunu görebilir ve ilginizi çeken sunumları takip edebilirsiniz.

Özgür Web Teknolojileri Günleri 2014, OBSS ve Pardus ana sponsorluğunda düzenleniyor. Etkinliği sosyal medyadan takip etmek isteyenler için #owtg2014 etiketi kullanılacak.
ETİKETLER : özgür web günleri
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun