Bilişim 14 KASIM 2012 / 15:59

Oyun ve eğlence odaklı dikey e-ticaret platformu Gamoba açıldı

Oyuna odaklı dikey e-ticaret platformu Gamoba.com açıldı

Türkiye’de e-ticaretin lider isimleri, Türkiye’nin oyun ve elektronik temalı e-ticaret sitesi gamoba.com’u hayata geçirdi. Gamoba, geniş ürün yelpazesi, düzenlediği kampanyalar ve sunduğu avantajlarla konsol, oyun, elektronik ve aksesuar gibi ürünlere odaklanacak. Eğlence, oyun ve elektroniğe odaklı dikey e-ticaret sitesi Gamoba.com açıldı. Site ürün çeşitliliğini hızla arttırarak kısa bir süre içerisinde e-ticaret sektörünün en çok tanınan markalarından biri olmayı hedefliyor.

Gamoba, e-ticaret alanında Türkiye’nin öncü isimlerinin ortak girişimi olarak dikkat çekiyor.  Gamoba.com'un yatırımcıları arasında Markafoni'nin kurucuları Sina Afra, Tolga Tatari ve Ahmet Emre Sarı'nın ortağı olduğu Akinon, Türkiye’nin en büyük oyun ve elektronik distribütörü Aral‘dan Emir Aral ve Hakan Baş ile Alper Afşin Özdemir’in yatırım şirketi Krombera yer alıyor.

PC ve konsol oyunlarından, tablet bilgisayarlara ve farklı çeşitlilikte aksesuarlara kadar oyun ve elektroniğe dair tüm ürünleri özel kampanyalar ve avantajlı fiyatlarla oyun tutkunlarının beğenisine sunmayı hedefleyen Gamoba, satılan ürünler hakkında detaylı bilgi de barındırıyor.

Oyunculara özel fırsatlar sunulacak

Gamoba Genel Müdürü Onur Atahan, “Gamoba.com’da PC’den konsol oyunlarına kadar tüm farklı platformlar için oyuna dair her şeye kolayca erişilebilecek. Oyun tutkunları ayrıca oyun deneyimlerini iyileştirecek elektronik cihazlar, oyun kolları, taşıma çantaları ve diğer tüm oyun aksesuarlarına Gamoba güvencesi ile sahip olabilecek" dedi.

Ek olarak elektronik odaklı çok çeşitli ürünlerin de bu platformda yer alacağını söyleyen Atahan. "Gamoba üyeleri, farklı avantaj ve uygun fiyatlı ürünleri havale, EFT veya kredi kartı gibi alternatif ödeme yöntemleriyle satın alabilecek” diye konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun