Bilişim 28 HAZİRAN 2011 / 15:36

Oracle Türkiye yeni müşterilerini açıkladı

Oracle Türkiye, 2011 mali yılının ikinci yarısında yeni müşteri kazanımlarını paylaştı. Oracle'ın yeni müşterileri arasında telekom, ARGE, finans, sağlık ve kamu sektörlerinden şirketler yer alıyor.Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Başkan Yardımcısı Gürhan Kalelioğlu, "Türkiye’deki müşterilerimiz, ürünlerimizin sağladığı hızlı raporlama, otomasyon, maaliyet kontrolü gibi özelliklerle rekabet ve iş süreçlerinde daha çok başarı elde ediyorlar. Oracle, tüm katmanların birbirleriyle entegre çalışabilen eksiksiz teknolojiyi müşterilerine sunmayı hedefleyen tek satıcıdır. Bunlara ek olarak, Oracle’ın açık mimarisi ve çoklu işletim sistem opsiyonları müşterilerimize sistem kullanabilirliği, ölçümleme, enerji verimliliği, yüksek performans ve düşük mülkiyet maaliyeti alanlarında üstün avantajlar sağlamaktadır” dedi.

2011 2. çeyrekte Oracle'dan hizmet alan şirketler arasında Finansbank, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ), Yapı ve Kredi Bankası, DenizBank, Turkcell, Eczacıbaşı-Baxter Hastane Ürünleri, Şekerbank ve Avea yer alıyor.
ETİKETLER : oracle oracle türkiye
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun