Bilişim 27 HAZİRAN 2016 / 11:35

Oracle şirketlere bulut desteğine devam ediyor

Oracle Database Appliance portföyü artık işletmeler ve orta ölçekli kuruluşların da kullanımına sunularak müşterilere buluta giden yolda yardımcı oluyor.

Oracle, Oracle Bütünleşik Sistemleri’nin performans ve güvenilirliğinin tümünü ilk kez küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına sunduğu “Oracle Database Appliance”ın (ODA) iki yeni modelini duyurdu.
 
İlaveten, kuruluşlar buluta geçiş imkanlarını araştırırken Oracle’ın yeni “Oracle Database Appliance” ürün ailesi, tesis bünyesindeki sistemler ile bulut arasında bir köprü vazifesi de görüyor. Gelecekte, kendi ODA ürünlerini Oracle Bulut’a bağlamayı planlayan kuruluşlar, verilerini de otomatik olarak ve sorunsuz bir şekilde yedekleyebilecek.
 
Tüm Oracle Bütünleşik Sistemleri gibi veritabanı cihazları portföyü de, kuruluşların bulut yolculuklarını basitleştiriyor. Müşteriler, kritik verilerini yedekleyebilmekte ya da arşivleyebilmekte ve iş yüklerini de Oracle Bulut’a ihtiyaç duydukları herhangi bir anda kolayca taşıyabilmektedir. ODA’nın bu yeni sürümlerinin merkezinde ise Oracle Veritabanı Standart Sürüm 2 ve Oracle Veritabanı Kurumsal Sürüm için verilen destek yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun