Bilişim 17 EKİM 2011 / 10:06

Oracle, 1 Kasım'da "İşinizde Dönüşüm" yaratmaya hazırlanıyor

Oracle, 1 Kasım'da "İşinizde Dönüşüm" yaratacak

İş ve teknoloji dünyasının liderleri, 1 Kasım 2011 tarihinde “Oracle Day İstanbul” etkinliğinde bir araya geliyor. Etkinliğin medya sponsorları arasında BTnet.com.tr ve BThaber de yer alıyor. Teknoloji, iş uygulamaları, orta katman çözümleri, iş zekası, “Oracle on Oracle” stratejisini yansıtan sistem ve yazılımın bir arada optimize edildiği ”yalınlığın gücünü gösteren” çözümlerin paylaşılacağı etkinlikte, iş dünyasında inovasyonu yöneten Oracle ve iş ortakları tarafından gerçekleştirilen başarı öyküleri de katılımcılarla paylaşılacak.

Etkinlikte yer alan diğer konular arasında esnek ve zengin özelliklere sahip Oracle çözümleri, entegre Oracle mimarisinin performansı, BT verimliliğini artırmak ve katma değer sağlamak için yeni yaklaşımlar ve BT hizmetlerinde verimliliğe dair diğer farklı konular yer alacak.

Etkinlikte ana hat sunumlarının yanı sıra Teknoloji Çözümleri, Orta Katman Çözümleri, İş Zekası, İş Uygulamaları (iki grup hallinde), Oracle ve İş Ortaklıkları Çözümleri (yine iki grup halinde), Oracle on Oracle Sistem Çözümleri ve Oracle User Group olmak üzere 9 ayrı kategoride paralel oturumlar gerçekleştirilecek.

1 Kasım 2011'de İstanbul Swissotel Bosphorus'ta gerçekleştirilecek olan etkinliğin programına ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun