Bilişim 17 EKİM 2011 / 10:06

Oracle, 1 Kasım'da "İşinizde Dönüşüm" yaratmaya hazırlanıyor

Oracle, 1 Kasım'da "İşinizde Dönüşüm" yaratacak

İş ve teknoloji dünyasının liderleri, 1 Kasım 2011 tarihinde “Oracle Day İstanbul” etkinliğinde bir araya geliyor. Etkinliğin medya sponsorları arasında BTnet.com.tr ve BThaber de yer alıyor. Teknoloji, iş uygulamaları, orta katman çözümleri, iş zekası, “Oracle on Oracle” stratejisini yansıtan sistem ve yazılımın bir arada optimize edildiği ”yalınlığın gücünü gösteren” çözümlerin paylaşılacağı etkinlikte, iş dünyasında inovasyonu yöneten Oracle ve iş ortakları tarafından gerçekleştirilen başarı öyküleri de katılımcılarla paylaşılacak.

Etkinlikte yer alan diğer konular arasında esnek ve zengin özelliklere sahip Oracle çözümleri, entegre Oracle mimarisinin performansı, BT verimliliğini artırmak ve katma değer sağlamak için yeni yaklaşımlar ve BT hizmetlerinde verimliliğe dair diğer farklı konular yer alacak.

Etkinlikte ana hat sunumlarının yanı sıra Teknoloji Çözümleri, Orta Katman Çözümleri, İş Zekası, İş Uygulamaları (iki grup hallinde), Oracle ve İş Ortaklıkları Çözümleri (yine iki grup halinde), Oracle on Oracle Sistem Çözümleri ve Oracle User Group olmak üzere 9 ayrı kategoride paralel oturumlar gerçekleştirilecek.

1 Kasım 2011'de İstanbul Swissotel Bosphorus'ta gerçekleştirilecek olan etkinliğin programına ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.