Bilişim 06 ARALIK 2011 / 16:08

Online Muhasebe Çözümleri Firması Reeleezee Türkiye pazarına giriyor

Aralık ayında faaliyete geçecek olan şirket, bulut bilişim esasına dayanan online muhasebe hizmetleri yazılımları geliştiriyor.Hollanda’da 45 bin kullanıcısı olan Reeleezee, bu çözümlerde özellikle KOBİ’lerin ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve kullanımı kolay,  güvenilir ve uygun maliyetli muhasebe yazılımları üretmeyi hedefliyor. Yazılımlar, bulut bilişim esasına dayandığı için kullanıcının bilgisayarına değil, Reeleezee bünyesindeki güvenli sunuculara yükleniyor. Böylece, kullanıcının herhangi bir yatırım yapması, verilerin güvenliğine bütçe ayırması, personel istihdam etmesi gibi bir külfet doğmuyor. Tüm bakım, yönetim ve güncelleme faaliyeti Reeleezee tarafından üstleniliyor. Ayrıca kullanıcılara online veya telefonla güçlü bir teknik destek hizmeti sunuluyor. Kullanıcılar, ödemelerini aydan aya ve kullanım miktarına göre yapıyor.

Şirket, yazılımlarını her ay düzenli olarak güncelleyip yeni özellikler ekleyerek, muhasebe profesyonellerinin üründen maksimum verimi almasını sağlıyor. Reeleezee, yeni teknolojileri sürekli izliyor ve uygun gelişmeleri kendi ürünlerine entegre ediyor.

Reeleezee’nin Türkiye'deki operasyonlarını CEO unvanıyla Deniz Yılmaz yönetecek.
ETİKETLER : deniz yılmaz Reeleezee
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun