Bilişim 12 MAYIS 2016 / 14:55

Ofisinizi, evinizi internetten taşıyın

armut.com, evden eve nakliyat alanında güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet almak isteyenlere yönelik hizmetini başlattı. armut.com, evden eve nakliyat alanında güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet almak isteyenlere yönelik hizmetini başlattı.

armut.com, havaların ısınması ve okul tatil döneminin yaklaşması ile artan taşınma talepleri için en uygun çözümü sunuyor. armut.com güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet almak isteyenlere, kullanıcı yorumları ve puanlarına göre en iyi firmaları görme fırsatı sunarak büyük kolaylık sağlıyor. 
Sadece bir kaç adımda evden eve nakliyat talebini oluşturan kullanıcılar, nakliye firmalarından gelen teklifler arasından kendileri için en uygun olanı seçebiliyor. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren armut.com üzerinden evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça eşya taşıma, ofis taşıma, şehirler arası nakliye gibi kategorilerde de hizmet talebi yapmak mümkün. 2015 yılında armut.com’da en çok talebin geldiği hizmet kategorisi olan evden eve nakliyat kategorisinde kayıtlı olarak yaklaşık 4500 nakliye firması bulunuyor. Tüm Türkiye çapında Evden eve nakliyat hizmetinin ortalama maliyetini analiz eden armut.com, ortalama 1200 TL’lik bir ücretin talep edildiğini belirtiyor.