Bilişim 25 MART 2016 / 15:06

Oculus Rift son kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor

Uzunca bir süredir kullanıcılarla buluşmak için gün sayan Oculus Rift için sevkiyat süreci başlıyor.

Sanal gerçeklik gözlükleri 2016 yılının en fazla konuşulan teknolojik gelişmeleri arasında yer alıyor. Teknoloji devleri, kendi sanal gerçeklik gözlükleri için yoğun bir çaba sarfederlerken, HTC Vive'den sonra Oculus Rift de son kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. 

Resmi Twitter hesabı üzerinden Oculus Rift'in kutudaki fotoğrafını paylaşan Oculus Rift CEO'su Brendan Iribe, ilk parti sevkiyatın başladığı duyurdu. Iribe, Pazartesi gününden itibaren sanal gerçeklik gözlüklerinin ilk sipariş veren kullanıcılarla buluşacağı bilgisini de verdi.

Ocak ayında ön sipariş veren kullanıcılarla buluşaya hazırlanan Oculus Rift, ilerleyen süreçte sipariş veren kullanıcılarla ilerleyen süreçte, kademeli olarak buluşacak. Son kullanıcıların yopun ilgisini çeken Oculus Rift'e sahip olmak isteyen kullanıcılar, 3 aya varan bekleme sürelerini göze almak durumundalar. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun