Bilişim 17 ŞUBAT 2011 / 14:22

Obama teknoloji guruları ile bir araya geliyor

Başkan Obama dünyanın konuştuğu Steve Jobs, Mark Zuckerberg gibi teknoloji liderleriyle inovasyonu, geleceği ve istihdam sorununu konuşacak.ABD Başkanı Barack Obama, bu hafta içinde düzenlenecek San Francisco Körfezi gezisi sırasında başta Facebook CEO’su Mark Zuckerberg olmak üzere pek çok üst düzey teknoloji yöneticisiyle buluşacak.

Basına açık olmayan gezi programına göre, başkan CEO’lara özel düzenleyeceği yemekte özellikle inovasyon ve bu alanda yaratılacak istihdam konusunu masaya yatıracak.

Yemeği asıl konusunu oluşturan inovasyon ve istihdam dışında, yemekte özel sektördeki işsizlik oranları ile ilgili CEO’lara bilgi verecek sektör temsilcileri de konuşmalar yapacak.

Google CEO Eric Schmidt, Apple CEO’su Steve Jobs, Facebook CEO’su Mark Zuckerberg gibi yöneticilerin katılacağı toplantının detayları hakkında gezi bittikten sonra bilgi verileceği bildirildi.
YORUMLAR
Levent Daşkıran 03 MAYIS 2011 / 10:07 0 0
Gereğini yaptık sayın Dilaçar :) Uyarınız için teşekkürler, sevgiler.
Tashih Dilaçar 02 MAYIS 2011 / 17:17 0 0
Merhaba,

"Bir arada ayrı yazılır" gibi anlamı kendi içinde tekrarlanan bir kuralımız var.

İlgili arkadaşa iletmeniz dileğiyle.

Tashih
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun