Bilişim 18 EYLÜL 2013 / 13:56

Nürnberg’te ‘BT güvenliği’ konuşulacak

Avrupa çapında BT güvenliğine odaklı uluslararası BT Güvenlik Fuarı ve Kongresi “İt-sa 2013”, 7-10 Ekim 2013 tarihleri arasında katılımcılarını Nürnberg Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

Beşinci kez gerçekleşecek olan, Nürnberg Messe ve Messago tarafından düzenlenen fuar, BT altyapı uzmanlarını ve BT güvenliği profesyonellerini bir çatı altında buluşturacak. Geçen yıl 334 katılımcıya ev sahipliği yapan fuar, 6 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamıştı.

Kapsamında 200 sunuma, genç şirketlerin ürün ve hizmetlerini sunmaları için oluşturulan “Startups@it-sa”, üniversitelerin gelişmiş ürün ve hizmetlerini sunmaları için fırsat sunan “Campus@it-sa”, programlama merkezleri için münferit güvenlik mimarisi bileşenlerinin sunulması için fırsat sunan “Mükemmel Programlama Merkezi” ve kimlik ve erişim yönetimi hakkında geniş çaplı bilgi sunan “IAM Bölgesi” özel alanlarına da ev sahipliği yapan fuarda, bu yıl da pek çok paralel çalıştay ve toplantılar da gerçekleştirilecek.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun