Bilişim 05 ARALIK 2011 / 19:01

Nokia E6 sahipleri belli oldu

Nokia E6 sahipleri belli oldu!

BTnet.com.tr ile Microsoft’un gerçekleştirdiği kampanya sonucunda, 6-7 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirecek SharePoint Summit İstanbul etkinliğine davetiyesi bulunan katılımcılar arasından Nokia E6 kazananların isimleri açıklandı.Microsoft’un Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde düzenlediği en büyük Sharepoint etkinliğine katılarak onay kodlarını BTnet.com.tr ile paylaşan okurlarımız Nokia E6 kazanma şansı buldular. Nokia E6 kazananların isimleri şu şekilde:

Hasan Köksal

İbrahim Ağca

İlkay Eker

Talihliler etkinliğe giriş kimlik kartlarıyla 'İnterpromedya' standına gelerek akıllı telefonlarını alabilirler. Etkinlik davetiyesi ve Nokia E6 kazanmak için yoğun ilgi gösteren tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.btnet.com.tr/37727-sharepoint-summit-istanbul-icin-geri-sayim-basladi-video.html adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun